Ми знайомі з продуктами та технологіями Apple понад 30 років.

Ми пропонуємо якісну підтримку продуктів та рішень Apple.

Наші фахівці з технологій мають низку сертифікатів Apple та Microsoft, а також інших IT-вендорів.

Ми є одним із небагатьох постачальників IT-послуг в Україні, які пропонують компаніям середнього та малого бізнесу IT-підтримку для пристроїв Apple, включаючи настільні комп’ютери та сервери macOS, пристрої iOS (iPad/iPhone), а також мережеве обладнання Apple та інших виробників.

Ми маємо багатий досвід роботи використання продуктів Apple у змішаному кросплатформовому середовищі. Наші IT-фахівці можуть вирішувати будь-які питання щодо особливостей використання програм Microsoft Windows на пристроях Apple. Наші консультанти та архітектори рішень можуть забезпечити безшовну інтеграцію кількох платформ та операційних систем.

Ми не перепродаємо комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення. Це дозволяє нам бути неупередженими та неупередженими при рекомендації технологічних продуктів. Ми рекомендуємо тільки те, що ми вважаємо найкращим рішенням для вашого бізнесу.

Ми активно стежимо за світом технологій, що постійно змінюється. Тому якщо ми побачимо новий продукт або сервіс, які допоможуть вашому бізнесу бути більш продуктивним, ми запропонуємо це рішення вам.

Разом ми створюємо репутацію спільноти Apple для довірчих ділових відносин між нами та клієнтом.