Вирішуємо питання клієнтських компаній 24/7. TeamViewer – невідкладна допомога у неробочий час. Допомога у розгортанні IT-інфраструктури компанії. Допомога в релокації IT-інфраструктури в новий офіс.


IT Help Desk System

У своїй роботі ми використовуємо систему технічної підтримки користувачів (IT Help Desk System). Кожен запит від вас (у вигляді електронного листа) автоматично фіксується в нашій системі. Кожному запиту надається максимально високий пріоритет обслуговування.

Ми постійно відстежуємо всі ключові показники для швидкого та гнучкого прийняття рішень від екстреної допомоги до планового обслуговування клієнтів. Ми удосконалюємось з кожним вашим запитом.У наших планах запуск повноцінного “Порталу користувача” з базою знань (Knowledge Base) та відеоуроками.


IT-супровід платформ macOS та iOS

Фахівці нашої компанії готові допомогти вам з IT-супроводом платформ macOS та iOS, коли в штаті компанії немає сертифікованих IT-фахівців з продуктів та рішень компанії Apple.

Зокрема, ми пропонуємо:

  • Консультативну допомогу по роботі з програмним та апаратним забезпеченням
  • Вирішення інцидентів та запитів на обслуговування
  • Забезпечення безперебійної роботи комп’ютерів, мобільних пристроїв та периферійного обладнання

Використовуючи програму віддаленого управління TeamViewer, ми здійснюємо супровід та техпідтримку співробітників, а також адміністрування локальної мережі та серверів без фізичного відвідування офісу.

Ми завжди на зв’язку та готові запропонувати оперативне вирішення проблем на віддаленому комп’ютері у позаробочий час (пошук та усунення несправностей, встановлення ПЗ та багато іншого).