Міграції даних користувача на пристрої iOS. Вирішення проблем Apple ID та iCloud. Mobile Device Management (MDM): налаштування, розгортання, оновлення та захист мобільних пристроїв та даних компанії.


Понад 90% співробітників компаній США використовують у своїй роботі телефони та планшети компанії Apple. Таке домінування Apple на ринку мобільного зв’язку трансформує бізнес у всьому світі.


Bring your own device (BYOD)

Чи використовує ваша компанія iOS-пристрою або розглядає можливість переходу на iPhone/iPad? Чи надаєте ви пристрої iPad/iPhone деяким чи всім працівникам? У вас є корпоративна політика, щоб принести свої власні мобільні пристрої (BYOD)?

Ми можемо забезпечити централізоване керування пристроями iOS, а також впровадити процедури використання пристроїв iOS в офісі.


Mobile Device Management (MDM)


Мы предлагаем различные MDM-решения в зависимости от потребностей и специфики работы компании (к примеру, JAMF, Cisco Meraki, Miradore и другие), а также:

Настройка индивидуальных  iOS-устройств для конкретных пользователей

  • Інтеграція з офісними Wi-Fi-мережами та електронною поштою компанії / календарем / контактами
  • Підключення iOS-пристроїв за допомогою технології Virtual Private Network (VPN) до корпоративних інформаційних ресурсів
  • Використання різних обмежень і дозволів відповідно до політик безпеки компанії (наприклад, які програми можуть бути завантажені; потрібен пароль і самоблокування після періоду бездіяльності)