Мережева інтеграція продуктів та рішень Apple у середу Windows/Linux компанії. Мережеві системи зберігання даних (QNAP, Synology, FreeNAS, Openmediavault). Системи резервного копіювання даних. Побудова ІТ-інфраструктури компанії.


Інтеграція в середу Windows Active Directory і Microsoft Exchange

Наші фахівці готові допомогти вирішити питання інтеграції комп’ютерів Mac та інших продуктів Apple у корпоративні мережі підприємств, де домінують рішення компанії Microsoft. Зокрема, ми допоможемо вам з інтеграцією із середовищем Windows Active Directory і реалізуємо Exchange ActiveSync на iOS-пристроях (iPhone або iPad).


Розгортання файлових серверів

Ми пропонуємо рішення для середнього та малого бізнесу зі створення файлових серверів на базі програмно-апаратних систем QNAP/Synology, а також програмах рішень FreeNAS/Openmediavault для забезпечення зберігання загальних документів компанії та надання до них доступу співробітникам підприємства.


Системи та технології резервного копіювання даних

Впровадження рішень резервного копіювання для компаній середнього та малого бізнесу, які забезпечують захист усієї електронної інформації підприємства (інкрементальне резервне копіювання та синхронізація даних). Резервне копіювання інформації на зовнішні накопичувачі (USB / Thunderbolt), що підключаються, мережеві системи зберігання даних (NAS), бекап по FTPS (гарантія безпеки передачі даних завдяки використанню SSL-сертифікатів) в хмарні сховища.

Резервне копіювання в Google Drive, Dropbox, Amazon S3, Azure Storage та OneDrive. Хмарні рішення щодо резервного копіювання даних (CrashPlan, BackBlaze та інші).

Рішення та технології резервного копіювання великих об’ємів “холодних” даних на магнітну стрічку (LTO Ultrium).

Ми можемо створити індивідуальне рішення для резервного копіювання для вашого сервера, настільних комп’ютерів та ноутбуків на основі розміру бізнесу, кількості даних та особливостей робочого процесу.


Інженерні та структуровані кабельні системи (СКС)

Крім того, наші фахівці готові надати послуги зі створення інженерних та структурованих кабельних систем (СКС). У рамках робіт із створення інженерних систем проводиться прокладання, монтаж кабельних трас, встановлення розеток, кросування патч-панелей, а також обладнання серверної кімнати шафами та серверними стійками.


Ми здійснюємо допомогу з підбором та встановленням активного мережевого обладнання, а також створенням бездротових Wi-Fi мереж.

Діагностика проблем якості сигналу Wi-Fi в офісі або житловому приміщенні для забезпечення швидкого бездротового доступу до Інтернету з максимальною площею покриття.Побудова IT-інфраструктури житлового будинку чи квартири

Пропонуємо комплексні рішення щодо проектування, монтажу та обслуговування IT-інфраструктури житлового будинку або квартири, в якій використовуються продукти та технології компанії Apple.