Інтеграція Zoho SaaS бізнес-додатків для SMB компаній: Mail, CRM, Projects, Support, and Campaigns.


Спеціалісти з технологій нашої компанії допоможуть запустити всі ваші бізнес-процеси за допомогою набору онлайн-інструментів Zoho, які орієнтовані на компанії середнього та малого бізнесу.

Понад 25 мільйонів користувачів у всьому світі вибирають бізнес-інструменти Zoho для підвищення своєї продуктивності та створення основ конкурентності своєї компанії.


software as a service

Продукти Zoho розповсюджуються за моделлю Software as a Service (SaaS). Це означає, що програмне забезпечення вже встановлено на хмарних серверах компанії Zoho і оплата здійснюється лише за їхнє використання.

Всі продукти та набори онлайн бізнес-інструментів Zoho мають безкоштовний тарифний план, який містить базові можливості продуктів. Наприклад, Zoho Mail дозволяє в рамках безкоштовного тарифного плану організувати поштовий сервер компанії в хмарі на 25 співробітників з розміром поштової скриньки 5 Gb на кожного користувача, а за допомогою промо-компанії “приведи друга” кількість поштових скриньок може бути подвоєною. І це все у рамках безкоштовного тарифного плану.


Альтернатива Office 365 или Google Apps

Zoho SaaS бізнес-програми ідеально підходять для тих, хто шукає альтернативу Office 365 або Google Apps. Це рішення також відмінно підходить для тих, хто хоче більше, ніж просто набір офісних програм з точки зору функціональності та наявності додаткових онлайн-інструментів. А ще, Zoho має набір додатків для управління бізнес-процесами в компанії (наприклад, Sales & Marketing Tools). Компанії-конкуренти просто не пропонують подібного інтегрованого рішення.

Продукти та послуги Zoho доступні за ціною та не пов’язані з великими капіталовкладеннями, а також можуть бути розгорнуті нашими фахівцями за короткий час.