Двофакторна аутентифікація та криптографічні протоколи (S/MIME та PGP). Захист файлів користувача в хмарних сховищах: Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive та інших.


Двофакторна аутентифікація (2FA)

Ми пропонуємо допомогу у впровадженні двофакторної автентифікації для надійного захисту даних в інтернеті з використанням спеціальних додатків (Google Authenticator, Authy).


Криптографічні протоколи шифрування електронної пошти (S/MIME та PGP)

Для усунення однієї з потенційних проломів системи інформаційної безпеки компанії, наші фахівці можуть запропонувати рішення щодо шифрування всієї електронної пошти всередині компанії за допомогою протоколів шифрування S/MIME та PGP.

Сертифікати електронної пошти забезпечують максимальний рівень конфіденційності та безпеки ваших електронних повідомлень, дозволяючи вам підписувати та шифрувати електронну пошту та вкладення. Шифрування означає, що тільки ваш гаданий одержувач зможе дешифрувати підписану вами та зашифровану пошту. У свою чергу, наявність цифрового підпису повідомлення дозволяє одержувачу підтвердити вас як відправника і переконатися, що повідомлення не було змінено за маршрутом слідування.Залежно від потреб компанії, ми пропонуємо використання того чи іншого протоколу шифрування електронної пошти. Рішення на базі протоколу S/MIME є кращими у разі використання сертифікатів міжнародних Центрів сертифікації таких, як Comodo Certification Authority. Таким цифровим сертифікатам повністю довіряють 99 відсотків поштових клієнтів.


Захист файлів користувача в хмарних сховищах

Ми пропонуємо рішення щодо шифрування вашої конфіденційної інформації в Dropbox, Google Drive, OneDrive та багатьох інших хмарних сховищах. Реалізація безпеки даних на смартфонах, планшетах та настільних комп’ютерах. Наскрізна технологія шифрування. Рішення для безпечної спільної роботи над файлами в хмарі, визначені політиками користувача. Рішення щодо побудови “годинних” корпоративних хмарних сховищ даних.