Побудова систем відеоспостереження на базі обладнання Hikvision та Partizan. Хмарні рішення no-IP доступу до камер. Локальні та хмарні системи запису та зберігання відео.


Проекти під ключ

Пропонуємо комплексні рішення з проектування, монтажу та обслуговування систем відеоспостереження для будь-яких ситуацій та різних об’єктів, таких як офіс, виробниче або складське приміщення, будинок, квартира або магазин.Хмарні послуги доступу до камер відеоспостереження

Наслідуючи сучасні тенденції в побудові систем відеоспостереження, ми можемо запропонувати вам рішення з використанням хмарних сервісів доступу до камер відеоспостереження.

Завдяки застосуванню хмарних сервісів таких як EZVIZ, Partizan NoIP, iVideon та інших, користувач може отримувати відео з камер відеоспостереження, перебуваючи при цьому в будь-якій точці світу, де є доступ до інтернету. Хмарний сервіс дозволяє віддалено підключатися до своїх камер навіть не маючи статичного білого зовнішнього IP адреси в тому числі, через мережі 3G мобільних операторів.Використовуючи мобільні програми доступу до хмарних сервісів для платформ iOS та Android, користувачі можуть отримати повний доступ та дистанційне керування всіма функціями камери, робити фотографії з камер, переглядати архів відео, отримувати тривожні push-сповіщення та багато іншого.

Завдяки великій кількості інсталяцій, ми знаємо всі тонкощі використання програм для доступу до систем відеонагляду операційних систем macOS та iOS.


Системи контролю та управління доступом (СКУД)

Наші фахівці готові забезпечити повний комплекс рішень для побудови Системи контролю та управління доступом на підприємствах будь-якого розміру, від малого офісу до великої компанії з багатьма філіями, використовуючи Систему контролю доступу нового покоління U-Prox IP Web (WEB, IP, Bluetooth Low Energy, NFC , хмарні та бездротові технології).